AKMEŅI

Gravējam akmeņos un akmens flīzēs. Tās ir unikālas un paliekošas dāvanas un interjera objekti. Katrs gravējums ir unikāls tāpat kā katrs akmens savā izskatā un sastāvā. Šādus akmeņus var izmantot kā galda kartes kāzās, kā spēles elementus bērniem, kā atzīmes dārzā vai pie augiem telpās. Tas var būt mīļš atgādinājums, sakāmvārds vai vienkārši zīmējums.

AKMEŅI – INTERJERA DEKORI

Gravēti akmeņi ir izmantojami interjera personalizēšanai. Tie var būt kā mazi vēstījumi telpās. Ir iespējams iegravēt tekstus un simbolus vannas istabas akmens flīzēs.

AKMEŅI AR DAŽĀDĀM ZĪMĒM VAI SIMBOLIEM

Gravējam akmeņus ar etniskajām zīmēm. Tas var būt Jumis, Zalktis, Māras zīme vai jebkura cita zīme vai to kopums. Šis būs jauks dekors un spēka akmens pirtiņā, mājā vai dārzā.

AKMEŅI AR FOSILIJU ATTĒLU VAI DABAS TĒMU

Piedāvājam akmentiņus ar fosilu attēlu gravējumiem. Tas var būt gliemežvāks, augs, dinozaura vai cita atraduma zīmējums. Šie akmeņi bērniem sagādā īpaši daudz prieka un padarīs jautrāku ballīti ar jūras, arheologu vai dārgumu mednieku tēmu. Varam iegravēt dzīvnieciņu, puķu, augu vai citu radību attēlus akmeņos.

AKMEŅI AR VĀRDIEM VAI UZŅĒMUMA LOGO

Gravēts akmens būs unikāls risinājums vietas atzīmēšanai kāzās un citos pasākumos. Tas būs kā paliekošs suvenīrs, kurš vienmēr atgādinās par labi pavadītu laiku. Ar gaumīgu vēstījumu tas iespējams atradīs jaunu vietu kā interjera dekors jaunajās mājās.

AKMEŅI AR ANTĪKIEM SIMBOLIEM

Izgatavojam akmeņus ar Ēģiptes simboliem kā no īstas piramīdas vai ar senās Grieķijas tekstiem un attēliem kā no Kolizeja. Lieliski iederēsies tematiskā pasākumā, teātra izrādē vai vienkārši atgādinās par kādu kopīgu ceļojumu, kurā īstu piramīdas gabaliņu nebija iespējams paņemt līdzi.

AKMEŅI AR RŪNĀM

Gravējam mazus akmeņus ar rūnu zīmēm un simboliem. Melnie akmentiņi gravēšanas procesā vulkanizējas, iegūstot neparastu izskatu.

AKMEŅI AR ZODIAKA ZĪMĒM

Gravējam zodiaka zīmes akmeņos. Ir iespējams iegravēt jebkuru zodiaka zīmi.