PAR MUMS

NO IDEJAS LĪDZ PRODUKTAM

“MK multiart” komandā ir cilvēki ar dažādām prasmēm un tehnisko aprīkojumu, lai nodrošinātu maksimālu servisu. Ikviens ir gatavs ieguldīt gadu gaitā uzkrātās zināšanas un pieredzi kvalitatīva produkta radīšanā. Mūsu mērķis ir radīt un izgatavot kvalitatīvus izstrādājumus saskaņā ar klienta vēlmēm un tehniskajām iespējām. Spējam strādāt un domāt “ārpus rāmja”. Vēlamies, lai mūsu radītie produkti labi kalpo un priecē lietotājus.

 

GRAVĒŠANA

Piedāvājam pilna servisa gravēšanu – izstrādājam maketu, sagādājam materiālu, veicam gravēšanu, izfrēzējam formu un vecam pēcapstrādi ( piemēram – krāsojam tekstu). Varam izfrēzēt arī nestandarta formas – sirdis, zvaigznes, ovālus un jebkuru citu ar asiem vai noapaļotiem stūriem. Iestrādājam caurumus stiprināšanai tur, kur tie ir nepieciešami.

Piedāvājam plaša spektra mehānisko gravēšanu, lāzergravēšanu un marķēšanu. Tie var būt marķējumi jau esošam produktam, detaļas jūsu radītam izstrādājumam, mākslas priekšmets jūsu interjeram, izkārtne jūsu veikalam vai lauku sētai. Mēs strādājam ar plastikātiem, metālu (alumīnijs, misiņš, nerūsējošais tērauds), koku un citiem materiāliem. Gravējam arī uz nestandarta formām. Gravējam uz klienta sagādāta materiāla vai plāksnes.

 

 

 

 

MŪSU PRODUKTI

Ražojam dažādus izstrādājumus pēc pasūtījuma. Katrs produkts tiek izgatavots ar individuālu pieeju. Cenšamies atrast tehniski un finansiāli visdraudzīgākos risinājumus, kombinējot dažādus materiālus un apstrādes veidus, tai pat laikā domājam par izstrādājuma vizuālo izskatu.

 

Bildes izsaka vairāk nekā vārdi, tāpēc aicinām aplūkot galerijas, kur bildēs apskatāma daļa mūsu radīto izstrādājumu.

 

Lai noskaidrotu savu jautājumu, lūdzu zvanīt vai sūtīt e-pastu uz info@mkart.lv . Kontaktinformācija un darba laiks atrodama sadaļā “KONTAKTI UN REKVIZĪTI“.

Strādājam gan ar uzņēmumiem, gan privātpersonām.