BALVAS UN DĀVANAS

Suvenīru un dāvanu gravēšana, individuāli pasūtījumi pasākumiem – kāzām, nometnēm, ražošanas uzņēmumiem. Piedāvājam izstrādāt un izgatavot dāvanas vai balvas uzņēmumiem dažādiem pasākumiem. Varam piemērot klienta izdomātu projektu tehniskam risinājumam, kā arī varam palīdzēt izdomāt konceptu no nulles. Izmantojam materiālus un tehnoloģijas, ar ko strādājam ikdienā. Ja nepieciešams, varam izmantot klienta iedotus elementus.

DARBU GALERIJA

ATZINĪBAS RAKSTS izgatavots no dažādiem metāliem – misiņa un alumīnija. Misiņa rāmis ar izfrēzētu rakstu. Teksts gravēts uz anodēta alumīnija. Gravējums krāsots melnā krāsā.

BALVAS UN KORPORATĪVĀS DĀVANAS ar gravētu tekstu misiņā vai nerūsējošā tēraudā, inkrustācijām un citiem elementiem.

BALVAS FUTURE HEROES

Izgatavojam balvas un dāvanas pasākumiem un projektiem ar lielu dalībnieku skaitu. 2023. gadā atbalstījām programmu, izgatavojot visas balviņas uzņēmīgajām meitenēm un koučiem.

BALVAS SPORTA PASĀKUMIEM

MTB MĪDĪTĀJU KAUSS 2023

Balvas sporta sacensībām no nerūsējošā tērauda. Medaļas četrām kategorijām maratonam un pusmaratonam, kā arī trīs galvenās vietas ieguvējiem. Balvas izgatavotas no nerūsējošā tērauda ar gravētiem uzrakstien abās medaļas pusēs. Atbalstām @mīdītāji riteņbraukšanas biedrību. 2023. gadā izgatavojām balvas pirmajam ”Mīdītāju kausam” kā atbalstu.

PLĀKSNES ATBALSTAM KĀ DEKORS TELPĀ

SUVENĪRS -APBALVOJUMS LATVIJAS KONTŪRAS FORMĀ

Suvenīts-Balva izgatavota no zeltīta misiņa ar gravētu Austras koku, kas simbolizē sauli un gaismu. Apkārt ir venges koka rāmis, kas simbolizē Latvijas zemes spēku un spēka maizi -rupjmaizi. Lielisks suvenīrs vai dāvana atmiņai par Latviju vai Latvijā pavadīto laiku.

Koka atzinības dēlis un masīvkoka Latvijas kontūra ar inkrustētu Austras koku.

NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA SVEČTURI. Svečturi iespējams salocīt un ievietot aploksnē.

BALVAS LABĀKAJIEM DARBINIEKIEM

Piedāvājam izgatavot balvas uzņēmuma labāko darbinieku sveikšanai. Tās var būt no koka vai dažādiem materiāliem. Var būt apgravētas metāla daļas vai klientu atvestas detaļas, var būt atnestas detaļas ar gravējumu.

Balvas izgatavotas kombinējot dažādus materiālus. Pamatne ir no venges koka, kurā inkrustēta alumīnija plāksnīte ar gravētu tekstu. Virzulis iestiprināts pamatnē, tas ir klienta sagādāts. Pie virzuļa pielīmēta apaļa misiņa plāksne ar iegravētu skaitli.

Balvas no koka, ar gravētu tekstu. Balva sastāv no divām daļām. Pamatne un augšpuse nav salīmētas, iespējam atdalīt un viegli pārvadāt.

Gravējums gongā labāko darbinieku apbalvošanai.

Gravējums čuguna pannā, gravējums krāsots. Personalizējam balvas un dāvanas.

KOKA VĀKI PIEMIŅAS ALBŪMAM VAI GRĀMATAI

Piedāvājam izgatavot dekoratīvus vākus atmiņu albūmam vai foto albūmam. Gan izmērs, gan gravējums tiek saskaņots ar klientu. Iespējams iegravēt logo, inkrustēt atsevišķas detaļas no cita koka vai metāla.

GRAVĒŠANA DĀVANĀS UN SUVENĪROS

Piedāvājam personalizēt gatavus izstrādājumus un iegravēt vārdu vai uzņēmuma logo.