PAKALPOJUMI

LĀZERMARĶĒŠANA – piedāvājam marķētas plāksnītes, marķējam instrumentus un klienta atvestus izstrādājumus – paneļus, detaļas, instrumentus, nažus, zobenus, termosus arī izliektus un ieliektus objektus. Izgatavojam alumīnija un nerūsējošā tērauda datu plāksnes, svītrkodu un QR kodu plāksnes, kā arī citas informatīvās zīmes. Gravējam vai marķējam datus gatavās plāksnēs.

PRODUKTU MARĶĒŠANA

ALUMĪNIJA PROFILU MARĶĒŠANA

FRĒZĒŠANA – varam izgriezt dažādas formas izstrādājumus. Ovālus, kantainus, zvaigznītes, lapiņas un citas neregulāras formas. Paši ražojam sagataves plāksnītēm, kuras pēc tam iespējams apgravēt. Piedāvājam frēzētus metāla burtus un citas daļas apbalvojumiem.

GRAVĒŠANA – veicam mehānisko gravēšanu un lāzergravēšanu dažādos materiālos.

GRAVĒŠANA METĀLĀ. Gravējam nerūsējošā tēraudā, gravējam misiņā, gravējam varā un gravējam anodētā alumīnijā. Izgatavojam klišejas.

GRAVĒŠANA KOKĀ.  Gravējam kokā dekoratīvus elementus un tekstus. Iespējams izgatavot dāvanas ar gravējumu. Inkrustējam metāla vai cita koka daļas. izgatavojam kastes ar gravējumu uz sāniem un vāka.

GRAVĒŠANA PLASTIKĀTOS.  Piedāvājam dažāda izmēra un formas gravētus izstrādājumus no plastikāta, tai skaitā arī frēzētas detaļas. Gravējam industriālos marķējumus un tehnisko datu plāksnes. Ir ABS materiāla krāsu katalogs. Izgatavojam UG sistēmas un gāzes dzēšanas marķējumus un zīmes un citas brīdinājuma zīmes atbilstoši LVS 446. Strādājam ar Graflux plastikātiem 1.5mm un 0.8mm biezumos.

Gravējam/frēzējam arī kompozītmateriālus, šiem izstrādājumiem iespējams lāzermarķējums.

MAKETĒŠANA – varam izstrādāt maketu, kas ir piemērots produkta ražošanai/gravēšanai. Varam gatavu, klienta atsūtītu maketi piemērot gravēšanai vai frēzēšanai.

PRODUKTA IZVEIDOŠANA – izstrādājam un izgatavojam dizainu un tehnisko risinājumu dažādiem izstrādājumiem-plāksnītēm, balvām, medaļām, kastēm un citiem kombinētiem risinājumiem. Risinājumi tiek izstrādāti ņemot vērā tehniskās prasības, materiālu savietojamību un ražošanas tehnoloģiju. Attiecīgi izstrādātie maketi ir derīgi ražošanai un nav vajadzīga korekcija.