LĀZERGRAVĒŠANA un LĀZERMARĶĒŠANA

Piedāvājam lāzergravētus un lāzermarķētus izstrādājumus. Šī tehnoloģija ļauj ātri un precīzi veikt smalkus gravējumus visos metālos, arī nerūsējošajā tēraudā. Iespējama gravēšana Jūsu atnestos izstrādājumos – termosos, nažos, atslēgās, slēdzenēs, rokas instrumentos u.c. Gravēšanai pieņemam klienta iesūtītus failus vai izstrādājam maketu uz vietas. Gravēšana iespējama dažādos materiālos – metālos, organiskajā stiklā, plastikātos, ādā, kompozītos.

LĀZERMARĶĒŠANA iespējama nerūsējošajā tēraudā, alumīnijā un plastmasā. Šī tehnoloģija būs piemērota, lai nomarķētu elektroinstrumentus un to daļas, iekārtas, rokas instrumentus, nažus, svečturus, garderobes numuriņus, atslēgas, slēdzenes un citus izstrādājumus. Šis marķējums nav notīrāms, būs redzams arī, ja virsma tiek saskrāpēta.

LĀZERGRAVĒŠANA iespējama visos metālos ar dziļumu līdz 1mm un vairāk. Šī tehnoloģija ļauj iegravēt ļoti smalkas detaļas un tekstus. Burts var būt pat 1mm augsts. Lāzergravējums ir fiziski sataustāms un pēc savām īpašībām neatšķiras no mehāniskā gravējuma. Šī tehnoloģija piemērota smalkiem darbiem ar asām un spicām detaļām, ja gravējamais teksts vai logo ir ar izteiktiem smalkiem elementiem, ja izstrādājumi ir smalki un nelielā skaitā.

METĀLA PLĀKSNĪTES AR GRAVĒTU VAI MARĶĒTU INFORMĀCIJU

PRODUKTU MARĶĒŠANA, GRAVĒJAM ALUMĪNIJA UN NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA DETAĻĀS UN IZSTRĀDĀJUMOS

DATU PLĀKSNES. Izgatavojam datu plāksnes no nerūsējošā tērauda ar gravētu un marķētu informāciju. Izmēri un dati pēc klienta pieprasījuma. Izgatavojam datu plāksnes no anodēta alumīnija. Informāciju varam iegravēt un nokrāsot vienā krāsā vai datus marķēt melnus.

GARDEROBES NUMURIŅI

Izgatavojam garderobes numuriņus no metāla ar marķētu vai gravētu informāciju.

GRAVĒJUMI DĀVANĀM UN BALVĀM

Gravējums naža vai zobena asmenī.

GRAVĒTAS MEDAĻAS VAI MONĒTAS

Iespējams iegravēt izliektos vai ieliektos objektos vai detaļās.

Iespējams iegravēt mākslīgā akmens kamīnā.

Varam iegravēt gatavos izstrādājumos. Gravējums gongā labāko darbinieku sveikšanai.

MISIŅA PLĀKSNĪTES

Ražojam misiņa marķējumus, misiņa plāksnītes, misiņa emblēmas, gravētas misiņa etiķetes, gravētas birkas no misiņa dažādos izmēros.

ALUMĪNIJA MARĶĒJUMI

Izgatavojam alumīnija plāksnītes ar gravējumu un marķējumu. Varam marķēt alumīnija etiķetes, sistēmu marķējumus, datu kabeļu marķējumus, kabeļu marķējumus, tehniskos marķējumus, tīkla marķējumus, numuru marķējumus, numuru plāksnītes, inventāra plāksnītes, numuru un datu zīmes. Gravējam un marķējam QR kodus un svītrkodus.

PLĀKSNĪTES PAKARAMAJAM

Alumīnija plāksnītes ar melnu marķētu informāciju.

APGRAVĒJAM UN MARĶĒJAM IZSTRĀDĀJUMUS AR NESTANDARTA FORMU

Varam uzgravēt uz liektas vai apaļas virsmas, uz ar pulverkrāsu krāsotas virsmas, gravējam uz hromētas virsmas un hromētiem objektiem.

GRAVĒJAM TERMOSOS UN TERMOKRŪZĒS

Piedāvājam operatīvi iegravēt personalizētus gravējumus termosos un termokrūzēs, blašķēs.

LĀZERGRAVĒTS LOGO. Piedāvājam iemarķēt logo vai citu informāciju ar pulverkrāsu krāsotos izstrādājumos.