GRAVĒŠANA NERŪSĒJOŠAJĀ TĒRAUDĀ

Nerūsējošais tērauds ir tērauds, kas ir korozijizturīgs dažādās vidēs, piemēram, gaisā, ūdenī, kā arī dažādās agresīvās vidēs. Līdz ar to šis materiāls ir laba izvēle izstrādājumiem un marķējumiem agresīvās vidēs (skābe, sārms), pārtikas rūpniecībā un āra apstākļos. Nerūsējošā tērauda plāksnītes ir ideāls risinājums dažādas informācijas iegravēšanai. Gan mehāniskās gravēšanas, gan lāzer gravēšanas procesā virsmā tiek radīts padziļinājums, kuru iespējams piepildīt ar krāsu. Arī atstāts bez krāsas gravējums ilgstoši saglabā lasāmību, tas nenolobās un neizbalē. Šī tehnoloģija un materiāls garantē gravētās informācijas noturību ilgtermiņā gan telpās, gan āra apstākļos, kā arī temperatūrās -50 °C līdz + 800 °C.

Mēs veicam frēzēšanu un gravēšanu tēraudā un nerūsējošā tēraudā. Strādājam ar gatavu nerūsējošā tērauda plākšņu materiālu (pieejamie biezumi 0.5mm, 1mm, 1.5mm, 2mm un citi). Standarta nav, jo katru izstrādājumu izfrēzējam no loksnes pēc klienta vajadzībām un iesniegtajiem izmēriem. Varam gravēt uz gatavām nerūsējošā tērauda detaļām (līdz 100mm augstām). Varam izgatavot marķējumus no nerūsējošā tērauda.

Piedāvājam nerūsējošā tērauda plāksnes ar gravējumu, gravētu attēlu, gravētu logo, gravētas datu plāksnes, gravētus industriālos marķējumus. Frēzētas formas. Iespējams izfrēzēt nestandarta formas nepieciešamos izmēros. Izgatavojam plāksnes stiprināšanai pie ēkām, privātām teritorijām un auto stāvvietām vai spēļu laukumiem. Iespējams pasūtīt ar cauriem vai bez tiem. Izgatavojam nerūsējošā tērauda datu plāksnes un informatīvās plāksnes iekārtām.

Gravējumu piedāvājam nokrāsot melnu, baltu vai citā krāsā (klienta izvēlēts tonis atbilstoši RAL).

Lai veiktu gravēšanu nepieciešams makets. Savu pieteikumu, lūdzu, sūtīt uz epastu info@mkart.lv.

DARBU GALERIJA

Nerūsējošā tērauda informatīvās plāksnes pieminekļiem, ēkām, stāvvietām un citiem objektiem.

Izgatavojam nerūsējošā tērauda gravētas un frēzētas plāksnes tiltu pārvadiem un citiem industriālajiem objektiem. Varam lepoties, ka mūsu ražotie izstrādājumi rotā Strenču tiltu.

Nerūsējošā tērauda datu plāksnes un informatīvās plāksnes iekārtām. Izmērs un cita specifikācija pēc klienta pieprasījuma. Varam izfrēzēt caurumus stiprināšanai.

Neliela izmēra nerūsējošā tērauda plāksnītes un dažādu formu nerūsējošā tērauda izstrādājumi.

Plāksnītes ar logo, piekariņi un citi sīkumi no nerūsējošā tērauda.

Gravējumi tēraudā.