KASTES

Izgatavojam dažāda izmēra kastes no koka ar gravējumiem. Iespējams apgravēt vairākas plaknes vai arī tikai vienu – piemēram kastes vāku vai vienu sānu. Kastes izgatavojam uz vietas, gravējums tiek veikt pirms kastes salikšanas, izņemot gadījumus, kad jāapgravē tikai kastes vāks.

KOKA KASTES

Koka kastes ar gravētiem elementiem, gravētu tekstu vai inkrustētām detaļām. Varam izgatavot koka kastes un lādes ar gravētiem un frēzētiem elementiem. Koka kaste ir lieliska dāvana kāzās vai kāzu jubilejā, kā sālsmaizes dāvana vai kristībās mazā bērna pūriņam. Kastēm var būt dažādi pielietojumi, ko ņemam vērā tās izgatavojot. Varam izgatavot kastes ar vāku vai bez vāka ar rokturiem, ar ritentiņiem, ar uzrakstiem, ar gravētiem vai inkrustētiem dekora elementiem. Dekori var būt no cita veida koka, plastikāta vai metāla.

Kastes ar kāzu logo uz vāka.

Kastes ar Lielvārdes jostas gravējumu.

KASTES AUGIEM VAI STĀDIEM

Varam izgatavot kastes augiem vai stādiem ar firmas logo un/vai citātu. Kastes var būt no finiera vai cita koka. Gravējumu iespējams nokrāsot. Kastes var būt bez apstrādes, kā arī varam tās nolakot, nokrāsot, eļļot vai beicēt. Kastes izgatavojam pēc iepriekšēja pasūtījuma vajadzīgajā izmērā. Finierēta kaste ar gravējumu. Iekša krāsota. Koks ar gravējumu pieliekams atsevišķi. Reklāmas kaste ar logo vai tekstu.

KASTES DĀVANĀM

Izgatavojam kastes ar gravējumu vīna pudelēm un citām dāvanām.

Koka Lādītes ar gravētu dekoru, beicētas, lakotas. Kastīte no venges koka ar slaidera vāciņu. Kastīte apstrādāta ar minerāleļļu. Vāciņam piestiprināta misiņa plāksnīte ar gravētu novēlējuma tekstu. 

Koka kastīte fotogrāfijām vai sīkumiem. Uz kastītes vāka iegravēts Austras koks, aizdare ar magnētiem.