GRAVĒŠANA

GRAVĒŠANA

Piedāvājam gravēšanu un marķēšanu dažādos materiālos.

GRAVĒŠANA METĀLĀ. Gravējam nerūsējošā tēraudā, gravējam misiņā, gravējam varā un gravējam anodētā alumīnijā. Vairāk darbu un informācijas sadaļā.

GRAVĒŠANA KOKĀ.  Gravējam kokā dekoratīvus elementus un tekstus. Iespējams izgatavot dāvanas ar gravējumu. Inkrustējam metāla vai cita koka daļas. Vairāk par iespējām sadaļā.

GRAVĒŠANA PLASTIKĀTOS.  Piedāvājam dažāda izmēra un formas gravētus izstrādājumus no plastikāta, tai skaitā arī frēzētas detaļas. Gravējam industriālos marķējumus un tehnisko datu plāksnes. Ir ABS materiāla krāsu katalogs. Izgatavojam UG sistēmas un gāzes dzēšanas marķējumus un zīmes un citas brīdinājuma zīmes atbilstoši LVS 446.

Varam gravēt/frēzēt arī kompozītmateriālus.

LĀZER MARĶĒŠANA un LĀZER GRAVĒŠANA   Marķējam visus metālus un plastikātus, varam marķēt arī darbarīkus un elektro instrumentus un to daļas, varam marķēt ar uzņēmuma logo, īpašnieka vārdu vai QR kodu. Varam marķēt izstrādājumus, kuri krāsoti ar pulverkrāsu. Veicam nelielus gravējumus un gravējumus ar smalkām detaļām visos metālos. Izgatavojam paraugus.

Aicinām apskatīt mūsu darbus galerijās.