MARĶĒJUMI

Izgatavojam dažāda veida, izmēra un satura marķējumus- gravētus vai marķētus marķējumus, metāla marķējumus, kabeļu marķējumus, metāla etiķetes, plastikāta etiķetes, alumīnija tagus, metāla plāksnītes, metāla numura zīmes, alumīnija tagus, nerūsējošā tērauda etiķetes. Informācija var būt gan lāzer gravēta, gan lāzer marķēta. Visiem marķējumiem ir iespējams uzgravēt QR kodu, ja marķējuma izmērs to atļauj.

Metāla marķējumus piedāvājam izgatavot no anodēta alumīnija vai nerūsējošā tērauda ar gravētu un krāsotu vai kodinātu gravējumu, kā arī ar lāzer marķētu informāciju. Gravētā informācija var būt krāsota gan melnā, gan citā krāsā. Alumīnija marķējumi ir saimnieciski izdevīgs risinājums marķēšanai gan telpās, gan ārā. Izmērs, forma un specifikācija atbilstoši klienta vajadzībām. Šos marķējumus izmanto kabeļu marķēšanai, elektrības sadalņu marķēšanai, automātikas vadības sadalņu marķēšanai, produktu līnijas marķēšanai, plauktu sistēmu marķēšanai, bišu stropu marķēšanai, koku un augu stādu marķēšanai,  apstādījumu un citu objektu marķēšanai. Varam izfrēzēt caurumus savilcēm vai skrūvītēm ērtākai stiprināšanai. 

Plastikāta marķējumus izgatavojam no divkrāsaina ABS plastikāta, kuru importējam no Beļģijas. Šie marķējumi pieejami trīs biezumos 0.8mm, 1.5mm un 3mm. Materiāls ir laikapstākļu noturīgs. Gravētā informācija nav notīrāma.

INDUSTRIĀLIE METĀLA MARĶĒJUMI

Alumīnija marķējumi datu kabeļu un citu industriālo sistēmu marķēšanai.

Marķējumi, kas satur gan kodu, gan informāciju. Šiem iespējams uzgravēt arī QR kodu vai uzņēmuma logo.

MARĶĒJUMI AR QR KODU VAI SVĪTRKODU

Izgatavojam metāla un plastikāta marķējumus, plāksnītes, etiķetes, tagus, birkas ar gravētu vai marķētu QR kodu vai svītrkodu. Papildus varam uzgravēt arī citu informāciju, uzņēmuma, logo, mājaslapas adresi un citus datus.

MARĶĒJUMI NO KOKA

TAKTILĀS ZĪMES – MARĶĒJUMI

Izgatavojam taktilās zīmes un informatīvos apzīmējumus vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.

MARĶĒJUMI, INFORMATĪVĀS ZĪMES, APZĪMĒJUMI UN NORĀDES AR NERŪSĒJOŠĀ METĀLA KĀJU.

Izgatavojam informatīvās plāksnītes no metāla vai plastikāta, kuras stiprinās pie metāla kājas. Šīs iespējams pasūtīt arī vienā eksemplārā.

 

 

LIELA IZMĒRA ABS MARĶĒJUMI

Izgatavojam dažādas krāsas un formas ABS marķējumus. Uz vietas pieejamas vairāk kā 10 krāsas, biezums 1.5 mm un 0.8 mm. 3mm biezs materiāls pēc pasūtījuma. Izmērs, forma un citas specifikācijas pēc Jūsu pasūtījuma.

MAZA IZMĒRA ABS MARĶĒJUMI DAŽĀDAS KRĀSAS UN BIEZUMA PLASTIKĀTOS

Piedāvājam izgatavot marķējumus no ABS plastikāta ar gravētu informāciju. Ir iespēja izgatavot dažādas formas un izvēlēties krāsas no kataloga. Varam izfrēzēt caurumus savilcēm, skrūvēm, citam risinājumam.

Krāsas ir noturīgas, materiāls ir elastīgs (var ieliekt). Mehāniskais gravējums neizbalē saulē. Var izmantot  kabeļu marķēšanai, sadalnes skapju marķēšanai, apstādījumu marķēšanai, inventāra marķēšanai, skapīšu marķēšanai, garderobes numuriņu izgatavošanai. Iespējams iegravēt arī QR kodu.

ABS KABEĻU MARĶĒJUMI

Marķējumi sadalnēm, dzīslu marķējumi, datu kabeļu, pogu marķējumi. Dažādi risinājumi sadalnes kastēm no dažādas krāsas ABS divkrāsu plastikāta.

ABS IEKĀRTU MARĶĒJUMI

 

MARĶĒJUMI POGĀM, ALAN BRADLEY, CHINT UN CITIEM RĀMĪŠIEM.

MARĶĒJUMI POGĀM, DZELTENS-MELNS ABS PLASTIKĀTS.

KOMBINĒTI RISINĀJUMI.

MARĶĒJUMI UGUNSDZĒSĪBAS SISTĒMĀM.

MARĶĒJUMI GĀZES DZĒŠANAS SISTĒMĀM ABS PLASTIKĀTS – DZELTENS-MELNS.

QR KODI. ABS BALTS- MELNS.

ABS BRĪDINĀJUMA ZĪMES ATBILSTOŠI LVS 446