PIEMIŅAI

Piedāvājam izgatavot plāksnes kapu pieminekļiem un piemiņas vietām. Plāksnes izgatavojam no dažādiem materiāliem. Vienmēr meklējam labāko risinājumu gan materiāla, gan finanšu aspektā, izvērtējot konkrēto situāciju. Plāksnes gravējam pēc iepriekš sagatavota un ar klientu saskaņota maketa. Iespējams izfrēzēt caurumus un stūru rādiusus, kā arī nestandarta formas – aplis, ovāls un citas. Tekstu iespējams iegravēt latviešu, krievu, angļu un citās valodās.

DARBU GALERIJA

PLĀKSNES KAPU PIEMINEKĻIEM NO NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA

Šī materiāla priekšrocība ir ilgtspējīgums. Piemērots gadījumiem, kad gribas uzlikt un ļoti ilgi nedomāt par atjaunošanu. Nerūsējošais tērauds laikapstākļu ietekmē neoksidēsies un nemainīs savu vizuālo izskatu. Gan gravējums, gan krāsojums, gan virsmas izskats daudzu gadu gaitā saglabāsies. Labākam izskatam iespējams uzpulēt, nenoņemot no pieminekļa. Gravējumu iespējams nekrāsot, nokrāsot melnu vai baltu, ka arī kombinēt dažādām detaļām vienu un otru.

PLĀKSNES KAPU PIEMINEKĻIEM NO MISIŅA

Misiņš sava zeltītā un siltā toņa dēļ ir iecienīts materiāls piemiņas plākšņu un zīmju izgatavošanai. Misiņa plāksnes ir greznas un rotā kapa pieminekli. Lai kavētu virsmas oksidēšanos, izgatavošanas pēdējā posmā plāksnes tiek pārklātas ar lakas kārtu, kas laikapstākļu ietekmē var zaudēt savu izskatu. Tāpēc lakas kārtu ir ieteicams periodiski atjaunot.

PLĀKSNES KAPU PIEMINEKĻIEM NO VARA

Varš, sava toņa dēļ, šobrīd ir modes metāls. Ir kapakmeņi, kuru sārtajam tonim labāk piestāv vara brūni oranžā krāsa. Pēc savām īpašībām ļoti līdzīgs misiņam, arī oksidējas/nosūbē – kļūst tumšs un zaļgans, ja virskārtu nelako. Tas rada senatnīgu efektu, kas cilvēkiem ļoti patīk, tāpēc klienti bieži atstāj bez apstrādes.

PLĀKSNES NO ABS PLASTIKĀTA

ABS plastikāts ir ātrs un lielisks budžeta risinājums vai, kā pagaidu plāksne, kad laika ir maz, bet kapa vietai vajag apzīmējumu/noformējumu, līdz tiek uzstādīts pastāvīgs kapakmens vai metāla plāksne. Ir pieejami vairāki toņi no kataloga. Plastikāts ir noturīgs pret UV un laikapstākļiem.